NIEZMIERNIE SIĘ CIESZĘ ŻE JESTEŚ TU ZE MNĄ

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów

Albert Einstein

O stronie alkaliczni.pl

    Witam Cię, bardzo serdecznie na mojej stronie alkaliczni.pl, tym samym dziękując bardzo, że zechciałeś/ zechciałaś ją odwiedzić, czuję się przez to bardzo zaszczycony i wyróżniony. Wierzę, że czas na niej spędzony oraz treść tu zawarta będzie dla Ciebie wartościowa a materiał, jaki tu będzie publikowany, choć odrobinę Ciebie zainteresuje i skłoni, by pochylić się bliżej nad profilaktyką zdrowia w szczególności, jak ważna, dla każdego z nas, jest prawidłowa równowaga kwasowo-zasadowa organizmu.

    Drogi czytelniku, na samym wstępie, musimy zacząć od formalnej informacji, na temat treści zawartych na tej stronie, więc bardzo proszę o przeczytanie i zapoznanie się z nią.

Prezentowany materiał i treść zawarta na stronie internetowej alkaliczni.pl nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania, lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik, kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność.

dlaczego powstała strona – alkaliczni.pl?

    Celem tej strony jest, przede wszystkim promocja zdrowego trybu życia i profilaktyka zdrowia. Ale nie profilaktyka, w wielu przypadkach pojmowana jako badania okresowe w gabinetach lekarskich czy laboratoriach. Lecz profilaktyka zdrowia właściwie rozumiana, czyli jako prowadzenie zdrowego trybu życia i zwróceniem uwagi na znaczenie, jakie ma dla zdrowia właśnie alkaliczność lub też inaczej mówiąc właściwe pH naszego organizmu. By właśnie takim trybem życia, ustrzec się chorób w przyszłości, poprawić stan zdrowia i cieszyć się nim w pełni do późnych lat starości. Jak wiele korzyści ono ze sobą niesie ocenisz to sam/sama. Wystarczy że, jak to mówi doktor Hubert Czerniak „włączysz myślenie”  i spróbujesz, a zobaczysz jakie korzyści Tobie przyniesie. Jak niewiele trzeba by doprowadzić organizm do właściwego lub lepszego stanu zdrowia czy samopoczucia, do równowagi, do homeostazy. Wiem co mówię, ponieważ sam na sobie tego doświadczyłem i nie tylko ja. Tak więc serdecznie Cię zapraszam do częstego goszczenia na mojej stronie jak i kontaktu oraz wypróbowaniu alkalicznego trybu życia, a zobaczysz jakie małe „cuda” zaczną się dziać w Twoim organizmie.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Paweł Kołodziej